Nawigacja

Laureaci i finaliści konkursów LKO Szczególne osiągnięcia szkolne Szczególne osiągnięcia pozaszkolne Archiwum

Osiągnięcia

 

Laureaci i finaliści - konkursów organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty

 

2017/2018

  1. Julia Bobin - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  2. Adrian MichalskiFinalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 


2016/2017

  1. Julia Sawicka - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  2. Michał Moglin - Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa
  3. Adrian Michalski - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 


2015/2016

  1. Michał Móglin- Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa
  2. Justyna Mielnik - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  3. Karolina KopytkoFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  4. Martyna Mania - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  5. Igor Wlaźlik - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

 


2014/2015

  1. Igor Wlaźlik – Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
  2. Piotr Sawicki - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

2013/2014

  1. Martyna Lochert - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  2. Adam Trocki - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
  3. Wojciech Rusyniak - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

 


2012/2013

  1. Adam Trocki - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa
  2. Agnieszka Adamus - Laureatka Konkursu z Języka Polskiego
  3. Weronika BiałekFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa oraz z Konkursu z Języka Polskiego
  4. Patryk Malewicz - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa 2009/2010
  5. Agata Drynko - Finalistka Konkursu z Języka Polskiego
  6. Oskar Urbański - Finalista Konkursu z Języka Polskiego

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
    ul. Kobylogórska 110, 66-400 Gorzów Wlkp.
  • tel/fax: 957 239 621