• Szczególne osiągnięcia pozaszkolne

• 2022/2023

1. Laura Szambelan - I miejsce w konkursie miejskim "ŻYĆliwi KOTOM CZYLI GORZOWSKIE BUDKOWANIE" - organizator Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu.

2. Jakub Klaś - III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo w kategorii dzieci - organizator Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji.

3. Maciej Wójcik - brązowy medal XIII Mistrzostw Polski No Gi Ju-Jitsu.

4. Maja Szurkało - III miejsce w I Międzynarodowym Konkursie ,,MISTRZ MINIATURY 2023” kategoria skrzypce - organizator Stowarzyszenie im. Jadwigi Kaliszewskiej.

5. Maciej Wójcik - złoty medal w Pucharze Polski w Ju-Jitsu Sportowym w Katowicach.

6. Jakub Gaber - srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodzików w Kajakarstwie (K-2 2000m).

2021/2022

1. Wiktor Zaborowicz - III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w kanadyjkarstwie.

2. Maciej Wójcik - złoty medal zawodów V Pucharu Polski w brazylijskim Jiu-jitsu.

3. Agata Janus - finalistka szczebla wojewódzkiego konkursu pt. „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”.

4. Maja Szurkało - II miejsce w VII Lubuskim Konkursie Skrzypcowym.

5. Igor Klimczuk - laureat miejskiego konkursu plastycznego o ekologii „Chodź, pomaluj…eko-autobusy”.

2020/2021

1. Pola Czyrwony - udział w przedstawieniu Charlesa Dickensa ,,Opowieść wigilijna" wraz z zawodowymi aktorami gorzowskiego teatru - grudzień 2020 r.

2. Patryk Olender - 2. miejsce w Mistrzostwach Polski w JU - JITSU (w kimonach), 3. miejce w JU - JITSU (no-gi, czyli bez kimona).

2019/2020

1. Maciej Wójcik - złoty medal Mistrzostw Polski w NO-GI Brazylijskim Jiu-jitsu.

2. Patryk Olender - 3. miejsce w Mikołajkowych Mistrzostwach Polski.

3. Martyna Dominiak - 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w Jiu-jitsu.

4. Oskar Paluch - reprezentant Kadry Narodowej w żużlu w klasie 250 ccm. 1. miejsce w Nice Youth Development Series 250.

2018/2019

1. Konrad Pawłowski 3. miejsce w XXXII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Maratonie Kajakowym (29.09.18 r.).

2. Natalia Pykało - 1. miejsce w konkursie fotograficznym ,,Szczęście w obiektywie" organizowanym w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery (17.10.18 r.).

3. Laila Cieślińska - 2. miejsce w miejskim konkursie plastycznym ,,Anioły z masy solnej" organizowanym przez WiMBP (13.12.18 r.).

2017/2018

1. Oskar Paluch - złoty medal w turnieju Judo. Organizator: Okręgowy Związek JUDO w Poznaniu (23 września 2017r.).

2. Oskar Paluch złoty medal w „Międzynarodowym Turnieju Judo z okazji 760- lecia Miasta Gorzowa Wlkp.”  pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. (8 października 2017 r.).

3. Oskar Paluch srebrny medal w Ogólnopolskim Turnieju Judo w Kaczorach  (27 stycznia 2018 r.).