Rok szkolny 2017/18 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2017/18

Dyskoteka karnawałowa

9 lutego 2018 roku w naszej szkole odbyła się karnawałowa dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Uczestnicy zabawy przybyli przebrani w różne, barwne stroje. Było więc kolorowo i bajkowo. Samorząd  przygotował różne konkursy z nagrodami. Było dużo śmiechu. Zadbaliśmy także o bufet, w którym można było się pożywić i napić, gdy zaczynało brakować sił do zabawy. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Opiekun S.U. Krystyna Zalewska

Dzisiaj podsumowaliśmy akcję "GÓRA GROSZA"

Przedstawiciele Samorządu Uczniowkiego dokonali przeliczenia monet, które zostały zebrane w ramach ogólnopolskiej akcji Towarzystwa NASZ DOM. Dzięki hojności całej społeczności szkolnej zebraliśmy 10 kilogramów różnych monet. Dało to kwotę 174 zł. i 84 gr. BARDZO DZIĘKUJEMY!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Krystyną Zalewską

.

Kolejny raz społeczność naszej szkoły włącza się w ogólnopolską zbiórkę -  "GÓRA GROSZA"

Akcję organizuje Towarzystwo "Nasz Dom",  wspiera ona dzieci i młodzież, które wychowują się poza domem rodzinnym. Zebrane fundusze przeznaczane będą na tworzenie miejsc, o których podopieczni będą mogli powiedzieć - "jestem w domu".

Od 12 grudnia 2017 roku, aż do przerwy świątecznej będziemy zbierać monety groszowe.

Prosimy o wsparcie. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Krystyną Zalewską

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4 składa gorące podziękowania wszystkim, którzy poprzez zakup cebulek żonkili wsparli działalność gorzowskiego hospicjum św. Kamila. Środki uzyskane ze sprzedaży zostana przekazane Stowarzyszeniu.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY  - Rada Samorządu Uczniowskiego

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom
 i wszystkim Pracownikom Szkoły składamy serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą oraz pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy Państwu za trud i poświęcenie włożone w edukację oraz wychowanie młodzieży szkolnej, za przewodnictwo w drodze do zdobywania wiedzy, odkrywania prawdy i kształtowania postaw.

Życzymy zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów,
z którymi dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem i dla których jesteście największym autorytetem.

4 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ WYBORY DO
RADY SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO

Udział w wyborach
wzięli uczniowie klas 4-7

Komisja podliczyła oddane głosy.

Wybraliśmy nową Radę Samorzadu Uczniowskiego.

Przewodniczacy - Michał Möglin

I zastępca          - Laura Bajbus