Nawigacja

Laureaci i finaliści konkursów LKO Szczególne osiągnięcia szkolne Szczególne osiągnięcia pozaszkolne Archiwum

Osiągnięcia

 

Laureaci i finaliści - konkursów organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty
 

2020/2021

  1. Zofia Stankowska - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  2. Oliwia MichalakFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  3. Aleksander ChodórFinalista Konkursu Przedmiotowego z Historii
  4. Paweł PękaczFinalista Konkursu Przedmiotowego z Historii
  5. Franciszek ŁopuszańskiFinalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  6. Hannah Nowicka-Elwakil - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  7. Kacper Machowiak - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

 

Inne wymieniane na świadectwie, uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym:

  1. Franciszek ŁopuszańskiFinalista zawodów III stopnia XV Olimpiady Informatycznej Juniorów

2019/2020

  1. Julia Bobin - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  2. Mia ButlerFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  3. Julia Bobin Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

 

Inne wymieniane na świadectwie, uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym:

  1. Karolina Kadziewicz - Finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej Młody Biblista organizowanego pod patronatem LKO.

2018/2019

  1. Michał Moglin - Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Historii 
  2. Melania TrockaFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Historii
  3. Julia Bobin - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  4. Natalia PykałoFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

 

Inne wymieniane na świadectwie, uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym:

  1. Michał Möglinfinalista wojewódzkiego tematycznego konkursu historycznego ,,Wielcy Polacy - twórcy niepodległości".
  2. Franciszek Łopuszańskifinalista konkursu biblijnego organizowanego pod patronatem LKO ,,Biblista Junior".

  3. Tomasz Drzewieckifinalista konkursu biblijnego organizowanego pod patronatem LKO ,,Biblista Junior".


2017/2018

  1. Julia Bobin - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  2. Adrian MichalskiFinalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

2016/2017

  1. Julia Sawicka - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  2. Michał Moglin - Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa
  3. Adrian Michalski - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
     

Inne wymieniane na świadectwie, uwzględniane w postępowaniu rekrutacyjnym:

  1. Melania Trocka - Finalistka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej Biblista Junior organizowanego pod patronatem LKO.

2015/2016

  1. Michał Móglin- Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa
  2. Justyna Mielnik - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  3. Karolina KopytkoFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  4. Martyna Mania - Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  5. Igor Wlaźlik - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

 


2014/2015

  1. Igor Wlaźlik – Laureat  Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
  2. Piotr Sawicki - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

2013/2014

  1. Martyna Lochert - Laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  2. Adam Trocki - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Przyrody
  3. Wojciech Rusyniak - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

 


2012/2013

  1. Adam Trocki - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa
  2. Agnieszka Adamus - Laureatka Konkursu z Języka Polskiego
  3. Weronika BiałekFinalistka Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa oraz z Konkursu z Języka Polskiego
  4. Patryk Malewicz - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Historii i Społeczeństwa 
  5. Agata Drynko - Finalistka Konkursu z Języka Polskiego
  6. Oskar Urbański - Finalista Konkursu z Języka Polskiego

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
    ul. Kobylogórska 110, 66-400 Gorzów Wlkp.
  • tel/fax: 957 239 621