• Zasady żywienia

• Rok szkolny 2023/2024

• Szkoła zapewnia uczniom jeden gorący posiłek w ciągu dnia i stwarza możliwość jego spożycia w czasie pobytu w szkole. Miejscem spożywania posiłków jest świetlica szkolna.
          • Posiłki wydawane są:
            - dla uczniów klas 1 od godz. 1045 (4 godz. lekcyjna);
            - dla uczniów klas 2 od godz. 1105 (4 godz. lekcyjna);
            - dla uczniów klas 3 od godz. 1225 (przerwa po 5 godz. lekcyjnej);
            - dla uczniów klas 4-8 podczas przerw po 4 i po 5 godzinie lekcyjnej.
          • Korzystanie z posiłków jest dobrowolne i odpłatne.
          • Zapisać dziecko na obiady można tylko drogą elektroniczną poprzez program ,,zamowposilek.pl”.
          • Ze względu na uśrednioną stawkę żywieniową każdego obiadu, zamawianie ich jest możliwe tylko na cały miesiąc (wszystkie dni żywieniowe w miesiącu).
          • Rezygnacja z zamówionego obiadu jest możliwa tylko w przypadku nieobecności dziecka w szkole. Należy jej dokonać do godziny 800 danego dnia.

Rejestracja do  programu ,,zamowposilek”

1. Link do rejestracji:  https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration
          2. Przy rejestracji należy wybrać Szkołę Podstawową nr 4, jako miejsce dostaw posiłków.
          3. Po zarejestrowaniu się na platformie bardzo proszę uważnie uzupełnić dane swojego dziecka oraz wpisać numer konta bankowego, na które będą zwracane ewentualne nadpłaty.

Film instruktażowy „Jak się zarejestrować”:   https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

Zamawianie posiłków w programie ,,zamowposilek”

1. System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki.
          2. Zaliczka musi być zaksięgowana w miesiącu poprzedzającym spożywanie przez dziecko posiłku (nie dotyczy września).
          3. Minimalna kwota zaliczki na kolejny miesiąc musi wystarczyć na zamówienie posiłków we wszystkich dniach żywieniowych.

Koszt obiadów w poszczególnych miesiącach:

miesiące

142,50 zł

czerwiec

95,00 zł

1. Po zaksięgowaniu wpłaty w programie należy zamówić obiady na wszystkie dni żywieniowe danego miesiąca. Nie ma możliwości zamawiania obiadów na wybrane dni.

Film instruktażowy „Jak płacić i zamawiać posiłki”:   https://bit.ly/2J7o0xz

Rezygnacja z posiłków

1. Rezygnacji można dokonać tylko w przypadku nieobecności dziecka w szkole w godzinach, w których wydawany jest obiad.
          2. Rezygnacji trzeba dokonać najpóźniej do godz. 800 danego dnia poprzez program „zamów posiłek”.
          3. Kwota za posiłek, z którego rodzic zrezygnował według powyższych zasad, przechodzi na kolejny miesiąc.