• III Międzynarodowa Edycja "Przerwy na czytanie"

• 31.10.2022 r.

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole po raz piąty odbyła się „Przerwa na czytanie” - akcja ogólnopolska. W akcji wzięło udział 330 uczniów. Kolejny raz pobiliśmy rekord w czytaniu na przerwie. W ciągu dnia wypożyczono 106 woluminów. Ponadto również w trakcie przerw uczniowie z klas starszych rozwiązywali literackie sudoku, grali w bingo literackie oraz śpiewali karaoke. Podsumowując czytaliśmy śpiewająco!

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu czytelniczym i zapraszamy za rok!

• Kiermasz rzeczy używanych – podsumowanie

• 31.10.2022 r.

W tym roku kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wielu uczniów pozbyło się niepotrzebnych już rzeczy, które znalazły nowych właścicieli. W ciągu trzech dni uczniowie klasy 8a zebrali 2920 zł. Organizatorzy zdecydowali, że pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby szkoły.