• Dzień Chłopaka w 7A

• 2.10.23

Z okazji Dnia Chłopaka 7A wybrała się na piknik integracyjny na nadwarciańskie błonie. Były życzenia dla wszystkich Panów od naszych dziewczyn, słodki poczęstunek i zabawy. Każda dziewczyna musiała powiedzieć coś miłego o wylosowanym koledze z klasy. Nie wszystkim poszło to bardzo łatwo, ale w końcu się udało. Bardzo mile spędziliśmy czas. W imieniu wszystkich chłopaków jeszcze raz dziękuję dziewczynom!

• Dzień Chłopaka w 8a

• 1.10.23

Uczniowie klasy 8a Dzień Chłopaka świętowali w „Escape roomie” i rozwiązywali trudne zagadki. Niektórzy znaleźli się w najlepiej strzeżonym  i najbardziej niebezpiecznym więzieniu na świecie Guantanamo, inni zdecydowali się na rejs Czarną Perłą, fani żużla wybrali pokój żużlowy, a inni znaleźli się w magicznym lesie i musieli zmierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami. Ważna była współpraca, logiczne myślenie i kreatywność. Emocji było co niemiara!

• 🍁Jesienna integracja 6b🍁

• 01.10.2023

29 września – tradycyjnie – uczniowie klasy 6b wybrali się na wycieczkę do Tarnowskich Term znajdujących się w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45 stopni Celsjusza. Celem wyjazdu było kształtowanie nawyków prozdrowotnych oraz umiejętności aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas 3-godzinnego pobytu, każdy mógł skorzystać z licznych atrakcji wodnych m.in. dzikiej rzeki, biczy wodnych, zjeżdżalni, wodnego placu zabaw oraz basenu z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. Czas wspólnie spędzony na basenie był świetną zabawą oraz integracją klasy. 🤩

• Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka

• 1.10.2023

Z przyjemnością informujemy, ze od października  będziemy realizować Ogólnopolski Program dla Bibliotek Szkolnych pt. Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka. Program będzie realizowany przez cały rok szkolny. Zadania będą obejmować różne kategorie działań. Organizatorzy chcą, by były zróżnicowane, ale zarazem dość uniwersalne. Celem programu jest promocja czytania; aktywizacja bibliotek szkolnych, wsparcie wizerunku bibliotek szkolnych oraz oszczędność czasu nauczycieli bibliotekarzy.

• ,,Akademia Bezpiecznego Puchatka"

• 01.10.2023

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do najmłodszych uczniów szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie. Po raz trzeci świetlica szkolna dołączyła do programu. W trakcie roku szkolnego będą organizowane zajęcia oparte o materiały edukacyjne udostępnione przez organizatorów związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Nauczyciele realizujący program – p. Julita Zamłynna, p. Jolanta Musiał, p.Ewelina Wałcerz.

Koordynator projektu,