• Rok szkolny 2018/2019

PRZEWODNICZĄCA - OLGA GABOREK

ZASTĘPCY PRZEWODNICZĄCEJ - LAURA BAJBUS I JULIA ŻEJMO

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Zapraszamy do krótkiej relacji fotograficznej z dyskoteki karnawałowej, która została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Było bardzo wesoło i wszyscy przybyli na naszą zabawę wracali do domu uśmiechnięci i zadowoleni. Najlepiej świadczą zdjęcia zamieszczone poniżej. Opiekę nad imprezą sprawowały opiekunki S.U Ewelina Osuch i Krystyna Zalewska.

22.02.2019r.

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

Od środy, 14 lutego wprowadzamy cotygodniowe losowanie "Szczęśliwego Numerka"  dl auczniów klas IV-VIII. Uczeń, którego numer z dziennika zostanie wylosowany będzie mógł skorzystać z następujących uprawnień w tym dniu:

- zwolnienie z pisania niezapowiedzianej kartkówki

- zwolnienie z odpowiedzi ustnej.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w losowaniu.

S.U. wraz z opiekunkami Krystyną Zalewską i Eweliną Osuch.

WALENTYNKI 2019

Samorząd Uczniowski organizuje dla społeczności naszej szkoły

Pocztę Walentynkową

Dzięki Walentynkom wszyscy będą mieli okazję przekazać wyrazy swojej sympatii tym osobom, którym na codzień tego nie mówimy.
          Mamy nadzieję, że te karteczki sprawią wielu osobom dużo radości.

S.U. wraz z opiekunkami K. Zalewską i E. Osuch

ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA "AZORKA"

W sobotę, 15 grudnia 2018r., uczniowie Naszej Szkoły odwiedzili podopiecznych schroniska - "Azorki". Celem odwiedzin było przekazanie podarunków, które pozwolą w przyjemniejszy sposób przetrwać zwierzętom zimę.

Zbieraliśmy karmę, koce, ręczniki, przysmaki i nne "upominki". Zebrała się tego spora ilość. Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz świąteczny pod hasłem "Świąteczna paczka dla "Azorka". Kiermasz okazał się sukcesem, a zebraną kwotę razem z prezentami przedstawiciele uczniów, w towarzystwie opiekunów,  przekazali na potrzeby schroniska.

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję składamy podziękowania.

Opiekunowie SU Krystyna Zalewska i Ewelina Osuch.

Kiermasz świateczny

W holu naszej szkoły, w dniach 12 i 13 grudnia, został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski kiermasz dekoracji świątecznych. Większość tych dekoracji została wykonana przez naszych uczniów wraz z rodzicami, babciami i innymi członkami rodzin. Cały dochód zostanie przekazany na wsparcie działalności gorzowskiego schoniska dla zwierząt - "Azorki".

W imieniu podopiecznych schroniska  - DZIĘKUJEMY

14.12.2018r.

DZIEŃ BEZ PYTANIA

Z okazji Mikołajek w dniu dzisiejszym uczniowie, którzy przyszli do szkoły w czapce Mikołaja byli zwolnieni z pisania niezapowiedzianych kartkóweki pytania. Pojawiło się naprawdę wiele głów odzianych w czerwone czapki z białymi pomponami.

06.12.2018r.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

30 listopada Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów klas IV-VIII na dyskotekę andrzejkową. Odbyła się ona w małej sali gimnastycznej w godzinach od 17:30 do 19:30.  W naszej szkole to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły "poznać" swoją bliższą i dalszą przyszłość.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Było przy tym dużo radości i zabawy. Wszyscy, potrafili z przymrużeniem oka świetnie się bawić tworząc wyjątkowy andrzejkowy klimat. Zabawa była przednia, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

02.12.2018r.

"POLA NADZIEI"

Kolejny raz Samorząd Uczniowki naszej szkoły zorganizoawał zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na wsparcie działalności gorzowskiego hospicjum im. św. Kamila. W holu szkoły sprzedawaliśmy cebulki żonkili, które są od lat symbolem tej akcji.

Udało nam się zebrać 376 zł. Wszystkim darczyńcom mówimy wielkie DZIĘKUJEMY.

"GÓRA GROSZA"

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

W dniu dzisiejszym, tj. 26 listopada  2018r., ogłaszamy rozpoczęcie akcji charytatywnej "Gora grosza".

To jużkolejny rok społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 włączy się w zbiórkę pieniędzy, które zostaną przeznaczone na działalność towarzystwa "Nasz dom".
          Celem na który zbierane są  monety (o wszystkich nominałach: od 1gr do 5zł), jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.