• Rok szkolny 2015/2016

• PIERWSZE SPOTKANIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 6 października 2015r. odbyło się pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego.
          Omawialiśmy plan pracy na najbliższy rok szkolny. Ustalaliśmy również podział obowiązków i od razu zabraliśmy się do pracy. Mamy bardzo ambitne plany i nadzieję, że uda nam się je zrealizować.

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Szanowna Dyrekcjo i Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich kolegów i koleżanek chce złożyć Państwu najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
               Za trud włożony w naszą edukację, za ciężką pracę i wskazywanie właściwej drogi, z całego serca dziękujemy i życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz uśmiechu każdego dnia.

Znalezione obrazy dla zapytania nauczyciel

Z okazji Dnia Nauczyciela przygotowaliśmy konkurs „Zgadnij, który to nauczyciel?”. Pragniemy szczególnie podziękować tym nauczycielom, którzy przyłączyli się do naszej zabawy i wypożyczyli swoje zdjęcia z dzieciństwa. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy oddali głosy. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Aż 12 osób rozpoznało tę samo liczbę nauczycieli. Wszystkich nagrodziliśmy ‘niepytajką”.

SPRZEDAŻ CEBULEK KWIATOWYCH W RAMACH AKCJI „POLA NADZIEI”

W październiku przyłączyliśmy się również do akcji „Pola nadziei”, by wesprzeć Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Zachęcamy wszystkich do kupowania cebulek , a tym samym wsparcia tej szlachetnej akcji.

WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Od 20 października 2015r. prowadzimy kampanię wyborczą. Zachęcamy wszystkim do zapoznania się z programami kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI MA NOWĄ PRZEWODNICZĄCĄ!!!

WYNIKI WYBORÓW

z dnia 13 listopada 2015 r.

do władz samorządu uczniowskiego 2015/16

W głosowaniu wzięło udział 121 uczniów klas IV- VI. Oddano 119 głosów ważnych.

A oto wyniki głosowania:

1. Roksana Rzetelna               -          Przewodnicząca Samorządu
          2. Ewa Obiegło                         -          Zastępca
          3. Aleksandra Świątkowska       -          Zastępca

4. Dawid Ciesielski                    -          Skarbnik

Wszystkim kandydatom serdecznie gratulujemy!

Społeczności klas IV-VI dziękujemy za tak liczny udział w wyborach.

KOPERTA PROPOZYCJI

Zachęcamy uczniów klas IV-VI do składania propozycji i pomysłów do koperty zawieszonej na gazetce Samorządu. Wszystkie będą rozpatrywane we wtorki, czyli w dniu naszych zebrań.

Znalezione obrazy dla zapytania koperta

OBCHODY DNIA PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowaliśmy zbiórkę pluszowych misiów. Zebraliśmy 3 wielkie torby.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Znalezione obrazy dla zapytania pluszowy miś

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

26 listopada zorganizowaliśmy Dyskotekę Andrzejkową.

Były konkursy i wybory najlepszych tancerzy. Zwycięzcami zostali Nikola Lach i Oliwier Klimczuk! Gratulujemy!

Znalezione obrazy dla zapytania kula disco

SZKOLNY RADIOWĘZEŁ

W listopadzie rozpoczął działalność szkolny radiowęzeł !! Teraz ważne informacje docierają do Was jeszcze szybciej, a muzyka ze szkolnych głośników umili Wam czas!

KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

W grudniu zorganizowaliśmy kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów.

Znalezione obrazy dla zapytania ozdoby świąteczne

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ ŚWIĄTECZNĄ

8 grudnia ogłosiliśmy wyniki konkursu na najpiękniejszą szopkę świąteczną. Wszystkie klasy IV-VI wykazały się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi. Zwycieżyły prace IVb i Vb. Gratulujemy!

Klasa 5b darowała swoją szopkę Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Dziękujemy za ten szlachetny gest!Znalezione obrazy dla zapytania szopka świąteczna

AKCJA GÓRA GROSZA

Przyłączyliśmy się do akcji Góra Grosza. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Najwięcej pieniędzy uzbierała klasa IVb. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Znalezione obrazy dla zapytania monety

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

3 lutego zorganizowaliśmy kolejną dyskotekę. Poza tańcami przygotowaliśmy szereg konkursów, w tym na Miss i Mistera Dyskoteki.

Wszystkim przybyłym, a zwłaszcza przebranym dziękujemy za udział w imprezie.

Znalezione obrazy dla zapytania karnawał

KONKURS WIEDZY O GORZOWIE

10 lutego, z okazji kolejnej rocznicy Wyzwolenia Gorzowa, zorganizowaliśmy konkurs wiedzy o naszym mieście.          Do konkursu przystąpiło około 30 uczniów.  A oto lista zwycięzców:

I miejsce    Michał Möglin  Vb

II miejsce  Oliwia Choroszyńska  IVc

III miejsce  Karolina Latoszewska VIa

Mikołaj Mackiewicz   Va

Gratulujemy wiedzy!

POCZTA WALENTYNKOWA

By uczcić Dzień św. Walentego od początku lutego dostępna była specjalna skrzynka walentynkowa. Listy i kartki zostały przekazane adresatom 12 lutego.

Znalezione obrazy dla zapytania walentynki

CZWÓRKA” na

24 lutego każdy uczeń z klas IV-VI za ocenę celującą otrzymał słodki upominek.

Dzięki Waszej pracy jednego dnia otrzymaliście 42 "szóstki".

Gratulacje!

DZIEŃ SPÓDNICZKI

8 marca, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet, oprócz tradycyjnych kwiatów i życzeń, uczciliśmy jako Dzień Spódniczki.

Zachęcamy wszystkie Panie do noszenia tego jakże wygodnego elementu garderoby także w kolejnych dniach.

DZIEŃ ŚW. PATRYKA

17 marca jest obchodzony jako Dzień św. Patryka - patrona Irlandii. Irlandczycy w wielu miastach organizują festyny i uliczne pochody, w których dominuje narodowy kolor Irlandii - zielony. Symbolem święta jest trójlistna koniczyna.

Zachęcamy Was do uczczenia tego święta i ubrania się na zielono.

Znalezione obrazy dla zapytania św. Patryk